www.lammb.cz - Laser Adjustment & Measurement of Machine Bases

Aktuality

30. května 2011
Naše společnost zakoupila měřící systém laser tracker Leica AT901 doplněný o speciální software pro prostorovou kalibraci obráběcích strojů. Našim zákazníkům tak můžeme nabídnout měření velkých prostorových celků ve vysoké přesnosti.
10. února 2010
Společnost Renishaw poskytla společnosti LAMMB systems s.r.o. bezdrátové zařízení Ballbar QC20 pro testování v provozních podmínkách u zákazníků. Naše společnost má tak nyní k dispozici další nejmodernější zařízení pro diagnostiku a měření strojů a přípravu případových studií pro společnost Renishaw.
13. listopadu 2009
V říjnu 2009 naše společnost úspěšně obnovila platnost certifikátu ISO 9001 : 2008 pro veškeré činnosti související s diagnostikou strojů a zařízení a servisem a opravami strojů.
10. září 2008
Rozšířili jsme naši nabídku oprav průmyslové elektroniky o další nestandartní typy komponentů řídících systémů firmy Siemens.
17. dubna 2007
Nabízíme kalibraci rotačních os systémem Renishaw RX 10, který umožňuje ve spojení s interferometrem Renishaw ML10 kalibraci libovolného úhlu natočení rotační osy. Kalibraci je možno provádět v automatickém cyklu, obdobně jako při měření přesnosti najetí polohy. Stůl RX 10 automaticky sleduje pohyb osy a natáčením v opačném směru udržuje stálou polohu měřící optiky. Při měření rotačních os je dosáhnuto přesnosti ± 1 úhlová vteřina.

Nabídka pracovního uplatnění - hledáme přípraváře výroby (technology), mechaniky (mechatroniky) pro specializovaný servis CNC strojů pro posílení servisního týmu.


Popis pracovních pozic:
- mechanik / mechatronik se zkušenostmi v oblasti specializovaných oprav a servisu CNC kovoobráběcích strojů
- přípravář výroby / technolog, nejlépe s praxí, popř. absolvent se zájmem o strojařskou problematiku.

U obou profesí očekáváme minimální kvalifikační předpoklady: maturitní vzdělání ve strojírenství, pečlivost, připravenost k dalšímu vzdělávání, časovou flexibilitu, dobré komunikační schopnosti, schopnost týmové spolupráce.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na tel: 731 415 082 nebo e-mailem na adresu: marek.adami@lammb.cz nebo lammb@lammb.cz